• kontor-safeexit-2

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Many of our employees speak fluent German and English


Peter Falkenham
Adm. Direktør
Email: p.falkenham@safeexit.dk
Direkte tlf: 4320 8921

Peter Bech
Direktør, salgschef
Email: p.bech@safeexit.dk
Direkte tlf: 4320 8926
helle-01
Helle Bech
Bogholder
Email: h.bech@safeexit.dk
Direkte tlf: 4320 8929


Lotte Midtgaard
Kvalitetsansvarlig
Email: l.midtgaard@safeexit.dk
Direkte tlf: 4320 8920

Merethe Schlüsser
Salgs- og projektkoordinator
Email: m.schlusser@safeexit.dk
Direkte tlf: 4320 8922


Karsten Kristoffersen
Projektchef
Belysning og infrastruktur
Email: k.kristoffersen@safeexit.dk
Direkte tlf: 4320 8939
SafeExIT - Bo Rasmussen
Bo Rasmussen
Produktchef
Sikkerhedsbelysning
Email: b.rasmussen@safeexit.dk
Direkte Tlf: 4320 8924

peter-w-01
Peter Wenøe
Produktchef
Ex-materiel
Email: p.wenoe@safeexit.dk
Direkte Tlf: 4320 8923


Max-Westerdahl-SafeExIT
Max Westerdahl
Produktingeniør
Ex-materiel
Email: m.westerdahl@safeexit.dk
Direkte Tlf: 4320 8932

Flemming Kragh
Salgsingeniør
Ex-materiel
Email: f.kragh@safeexit.dk
Direkte Tlf: 4320 8932

finn-02
Finn G. Jensen
Lager -og produktionsmedarbejder
Email: lager@safeexit.dk
Michael-Raben-Pedersen-SafeExIT
Michael Raben Pedersen
Lager -og produktionsmedarbejder
Email: m.raben@safeexit.dk

Ole Frier
Lager -og produktionsmedarbejder
Email: o.frier@safeexit.dk